Hakkımızda

Hakkımızda


Kurumsal Profilimizi İnceleyin.

SMHMedya, Semiha Medya reklamcılık hizmetlerinin kısaltmış bir ismidir. 2015 yılında başlayan serüvenimize daha kalabalık bir ekip oluşturarak 2019 yılında güçlerimiz birleştirip matbaacılık sektöründe de sizlere en iyi hizmet sunmaktayız. Kartvizit tasarımlarından tutun, afiş, broşür, el ilanı, Magnet gibi birçok çalışmalarımız yer almaktadır.Web tasarım hizmetleri son yıllarda hızla gelişen bir sektör olmaya başlamıştır. Ülkemizde bu sektörün gelişmesiyle beraber bizler de ekip olarak kendimizi bu büyünün içine kaptırdık. İnternet dünyasında yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek bizler de çalışmalarımızı kurumsal bir kimlik altında sunmak adına 2015 yılında SMH Medya şirketini kurduk. Ayrıca firmamızın hem Amasya hem de Ukrayna’da ofisleri bulunmaktadır.Sizler için sağlayacağımız web tasarım hizmetiyle firmanızın dünyaya açılmasını sağlamaktayız. Günümüzde internet bir şirketin kurumsal bir yapıya kavuşması ve uzak yerlerdeki hedef kitlesine ulaşabilmesi adına mutlaka var olması gereken bir alandır.

Matbaa Desteğimizden de Faydalanabilirsiniz

Firmamız matbaa hizmetleri konusunda da sizlere destek olmaktadır. Hem kişisel hem de kurumsal olarak sizlere afiş, broşür, el ilanı, kitapçık, magnet gibi birçok matbaa ürününü sunmaktayız. Reklamlarınızda basılı şekilde de sizlere en etkin desteği sağlıyoruz. Hedef kitlenize hem reel hayatta hem de internet ortamında kavuşabilmek için matbaacılık hizmetlerimiz, grafik tasarım ve web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Daha ne duyuyorsunuz?

Neler Yapıyoruz?


Firmanıza kurumsal bir kimlik kazandıracak logonuzu tasarlıyoruz.

Sektörünüzde sizi öncü bir kuruluş yapacak ve tüm hafızalara kazıyacak renklerinizi belirleyerek web siteniz üzerine entegre ediyoruz.

Web sitenizi kurumsal bir yapıya büründürerek sattığınız ürün ve hizmetleri tüm dünyaya duyurmanızı sağlıyoruz.

Hedef kitlenize Türkiye içinde ve dışında da ulaşarak hem ulusal hem de global bir marksa olmanızı sağlıyoruz.

Sosyal medyada da var olmasını sağlayarak sosyal medya hesaplarınızı profesyonel şekilde yönetiyoruz.

Sizin adınıza kampanyalarınızı yöneterek markanıza değer katacak tüm adımları sizin adınıza atıyoruz.

Reklam kampanyalarınızda ve internet üzerinden yaptığınız reklamlarda sizlere profesyonel ekibimizle destek oluyoruz.

Grafik tasarım hizmetlerimiz sayesinde de firmanızın tasarım ihtiyaçlarına çağın gereklerine uygun destek sunuyoruz. Bu alanda en geçerli programlar ile profesyonel çalışmalara yer vermekteyiz.