Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak


Türkiye İş Bankası, Garanti BBVA, Halkbank, ZiraatBankası, Enpara, Papara, Kuveyt Türk, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Vakıfbank hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz


2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile


Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Paytr online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda;


Mertcan Kolatan - SMHMedya Dijital Grafik Tasarım ve Reklamcılık Hizmetleri üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.


4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz hizmeti teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2iş günü ila 5 iş günü arasındadır.

Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Hizmetlerin aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde verdiğiniz siparişlerin detayını bizlerle iletmeniz gerekmektedir.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz bilgilere göre mail adresine teslimatı sağlanır. Ödeme ve bilgileri ilettiğiniz dakikadan itibaren sipariş süreciniz başlamış olur.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.


5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 


Lütfen dikkat ediniz!

Siparişin demo görüntüsünü sizlere ilettikten sonra 1 gün içerisinde geri dönüş yapmanız gereklidir. 1 gün içerisinde dönüş yapılmayan siparişleri SMHMedya siparişi durduma ve iptall hakkını saklı tutar. Siparişin dosyalarını sizlere ilettikten sonra çalışmaların dosyalarının kontrolü sizlerin sorumluluğundadır. 30 Gün boyut eksiksiz olduğunu ve eksik durumda bizlere danışarak eksik dosyalarınızı talep edebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.