İptal, İade, Değişim

İptal, İade, Değişim


1. SMHMedya sitelerinde veya online sipariş veren müşteriler, ilgili hizmetin ücretini ödemediği müddetçe verdiği siparişten cayma hakkına sahiptir.

2. Ödemesi yapılan hizmetlerin daha sonra cayma hakkı yoktur. Ancak aldığı hizmetin sonunda beğenmediğini beyan ettiği taktirde iade işlemleri başlatılabilir.

3. İade İşlemleri sipariş esnasında ödeme yapılan banka hesabından farklı bir hesaba talep olarak yapılamaz.

4. Müşteri indirimli bir şekilde toplu hizmet aldığı takdirde, yapılan hizmetler müşterinin tek tek onayına sunulur. Onay verilen tasarımlar müşteri tarafından kabul edildi olarak varsayılmaktadır. Paket içerisinde farklı olarak herhangi hizmetin/hizmetlerin red alması durumunda kabul edilen hizmetin indirimsiz birim fiyatı hesaplanır, katma değer vergisi (KDV) eklenir ve kalan tutar müşterinin hesabına iade edilir.

5. Banka havalesi ile ödeme yapılan siparişler 2 (iki) iş günü, kredi/banka kartı ile ödeme yapılan siparişler 7 (yedi) iş günü içerisinde müşteriye iade edilir.

6. Müşteri kupon, hediye çeki, mağaza kredisi ile sipariş verdiyse hizmetin beğenilmemesi durumunda kupon, hediye çeki, mağaza kredisi iade edilmez.

7. SMHMedya Grafik Tasarım Hizmetleri, hakkında hakaret, kötü söz, küfür vb. kullanılması durumunda ilgili hizmeti durdurulmasını ve müşteriye iade sağlanmasını saklı tutar.

8. Onayınıza sunulan tasarımlarda değişim söz konusu değildir ancak revize veya iade hakkınızı kullanabilirsiniz.